اخبار دبیرستان


مسابقات روبوکاپ عطارد برگزار شد

مسابقات روبوکاپ عطارد برگزار شد

این هفته در عطارد رویداد های مهم آموزشی و پژوهشی بسیاری برگزار گردید که یکی از آن ها مسابقات روبوکاپ عطارد یا ربات های مسیریاب بود که پس از رقابت بین گروه های دو و سه نفره دانش آموزان دوره اول سر انجام با قهرمانی تیمی از پایه هفتم و کلاس 7/2 این دوره از مسابقات به کار خود پایان داد.

شبی در مدرسه...

شبی در مدرسه...

دبیرستان عطارد همواره با برنامه ریزی های منظم و خلاقانه مقدماتی را برای تفریح و شادی و بالا بردن حس اعتماد به نفس در دانش آموزان ایجاد کرده است. از این رو با توجه به پایان یافتن امتحانات حساس نوبت اول و جهت بالا بردن حس روحیه تیمی و تقویت حس شادی و نشاط دانش آموزان عزیز، اقدام به برگزاری اردوی شبی در مدرسه برای پایه های هفتم ، هشتم ، نهم ، دهم و یازدهم بصورت جداگانه و در روزهای مختلف نموده است.

ویژه برنامه یلدای عطارد

ویژه برنامه یلدای عطارد

با توجه به فرارسیدن روزهای پایانی فصل رنگارنگ پاییز و شب یلدا، دبیرستان عطارد اقدام به برگزاری ویژه برنامه ای با حضور دبیران ، کادر اجرایی و تمامی دانش آموزان عزیز عطارد نمود. لازم به ذکر است به پاس قدردانی از پرسنل محترم و دبیران گرامی دبیرستان عطارد علم بسته هدایای ویژه یلدایی تقدیم عزیزان گردید. با آرزوی شب و روز پربرکت و پر از خوشی برای همه شما عزیزان