جشنواره جشنواره حاله خوب در روزهای یکشنبه و دوشنبه 16 و 17 آذر ماه برگزار گردید دانش آموزان مدرسه عطارد با حضور در این جشنواره در رشته های مختلف به رقابت پرداختند.

اختتامیه جشنواره حال خوب روز دوشنبه بعد از پایان مسابقات با حضور مدیریت و کادر اجرایی مدرسه برگزار شد. علاوه بر اهداء جوایزه ویژه نفرات برتر، همه دانش آموزان شرکت کننده در این جشنواره هدایایی را دریافت کردند.

آقای رستمی علت برگزاری جشنواره را ایجاد ارتباط صمیمی بین دانش آموزان و کادر مدرسه عنوان نمود و اینکه بتوانیم ساعات خوش و پر هیجان برای دانش آموزان ایجاد کنیم که به دلیل عدم حضور در مدرسه و فضاهای عمومی، کمتر فرصت حضور در رقابت و فعالیت های اجتماعی را داشته اند.


FIFA2020 :

رشته فیفا 2020 به صورت دو حذفی در 35 بازی برگزار شد که در نهایت دانش آموزان حسین حصیب و امیرعلی رفعتی به فینال مسابقات راه پیدا کردند ، در فینال مسابقات دانش آموز امیر علی رفعتی از دانش آموختگان و فارغ التحصیلان کادر دبیرستان که به عنوان میهمان در این جشنواره حضور داشت توانست برنده مسابقه فینال شود.

پانتومیم :

رشته پانتومیم با حضور ۱۲ شرکت کننده درچهار گروه سه نفره که در هر گروه یکی از مسئولین مدرسه حضور داشت برگزار شد.

 در نهایت گروه جناب آقای گوهری کیا به همراه دانش آموزان مانی شکرانی و کیارش قیدی با ۳۵ امتیاز توانستند رتبه اول این مسابقات را کسب نمایند.

خلبان شو :

مسابقه خلبان شو که یک نوع بازی رکوردی در این جشنواره محسوب می شود از شرکت کنندگان زیادی  برخوردار بود ، دانش آموزان در دو روز توانستند رکوردهای زیادی را ثبت کنند و در نهایت بالاترین رکورد ثبت شده را برای داور جشنواره ارسال نمایند.

در مسابقه خلبان شو کیارش قیدی دانش آموز پایه نهم توانست با ۲۳ ثانیه بالاترین رکورد را ثبت کند تا بتواند در جایگاه نخست این مسابقات قرار گیرد.


کیک مامان پز :

مسابقه کیک مامان پز به صورت خانوادگی برای اولیای دبیرستان برگزار گردید ، تعداد زیادی از خانواده های عطاردی در این مسابقه شرکت کرده و از مراحل تهیه کیک ویدیو و تصاویری را برای داوری به جشنواره حال خوب ارسال کردند.

نفر برتر این مسابقه طی روزهای آینده با نظرسنجی اولیاء و همکاران اعلام خواهد شد.