دبیرستان عطارد همواره با برنامه ریزی های منظم و خلاقانه مقدماتی را برای تفریح و شادی و بالا بردن حس اعتماد به نفس در دانش آموزان ایجاد کرده است. 

از این رو با توجه به پایان یافتن امتحانات حساس نوبت اول و جهت بالا بردن حس روحیه تیمی و تقویت حس شادی و نشاط دانش آموزان عزیز، اقدام به برگزاری اردوی شبی در مدرسه برای پایه های هفتم ، هشتم ، نهم ، دهم و یازدهم بصورت جداگانه و در روزهای مختلف نموده است. 

در این روز خاص، دانش آموزان پس از پایان یافتن ساعات آموزشی در مدرسه حضور خواهند داشت و با بازی و سرگرمی با وسایلی همچون تنیس روی میز ، فوتبال دستی ، ایرهاکی و بیلیارد به ورزش و تفریح می پردازند و در این بین به همراه کادر و دبیران عزیز به انجام انواع بازی های گروهی خواهند پرداخت.

 از دانش آموزان با چای و شیرینی و میوه جات تازه پذیرایی به عمل می آید و دانش آموزان در گروه تقسیم شده ، عده ای به بازی جذاب و محبوب مافیا می پردازند و گروه دیگر نیز با اشتیاق تمام به انجام بازی های ویدئویی از جمله PS4 و PS5 می پردازند. در پایان این شب دوست داشتنی از دانش آموزان با شام گرم و نوشیدنی پذیرایی می گردد و این روز و شبی در مدرسه به پایان می رسد.