بایگانی نوشته‌ها


شبی در مدرسه...

شبی در مدرسه...

دبیرستان عطارد همواره با برنامه ریزی های منظم و خلاقانه مقدماتی را برای تفریح و شادی و بالا بردن حس اعتماد به نفس در دانش آموزان ایجاد کرده است. از این رو با توجه به پایان یافتن امتحانات حساس نوبت اول و جهت بالا بردن حس روحیه تیمی و تقویت حس شادی و نشاط دانش آموزان عزیز، اقدام به برگزاری اردوی شبی در مدرسه برای پایه های هفتم ، هشتم ، نهم ، دهم و یازدهم بصورت جداگانه و در روزهای مختلف نموده است.

ویژه برنامه یلدای عطارد

ویژه برنامه یلدای عطارد

با توجه به فرارسیدن روزهای پایانی فصل رنگارنگ پاییز و شب یلدا، دبیرستان عطارد اقدام به برگزاری ویژه برنامه ای با حضور دبیران ، کادر اجرایی و تمامی دانش آموزان عزیز عطارد نمود. لازم به ذکر است به پاس قدردانی از پرسنل محترم و دبیران گرامی دبیرستان عطارد علم بسته هدایای ویژه یلدایی تقدیم عزیزان گردید. با آرزوی شب و روز پربرکت و پر از خوشی برای همه شما عزیزان

اعلام نتایج مسابقات ورزشی فصل رویش

اعلام نتایج مسابقات ورزشی فصل رویش

به منظور حفظ پویایی و نشاط و تندرستی دانش اموزان عزیز عطارد بر آن شدیم تا مجموعه مسابقات المپیک عطاردی را با نام جشنواره فصل رویش راه اندازی کنیم. در روزهای پایانی مهر ماه مسئول محترم فرهنگی جناب آقای زارع کار در چندین نوبت توضیحات و شرایط لازم برای شرکت در این مسابقات را به تمامی دانش آموزان توضیح دادند و راه های ثبت نام را برای این عزیزان شرح دادند.