مبنای آموزش آنلاین در عطارد، آموزش تصویری و بصری‌ست چرا که این نوع از آموزش نقص‌های آموزش صوتی و بر پایه‌ی صدا را پوشش داده و تجربه‌ی کامل‌تری از کلاس درس و مفاد تدریسی را در اختیار دانش‌آموز قرار می‌دهد. به همین منظور با شروع کلاس‌های تابستان، تمامی کلاس‌ها و سیستم‌های تدریسی عطارد کاملا به روز شده و در خدمت واحد آموزش دبیرستان قرار گرفته‌اند.

برای برگزاری کلاس‌هایی مفید و موثر ما از عواملی چون پروژکتور، قلم‌نوری، وب‌کم و هدست و میکروفن‌های مناسب استفاده می‌کنیم. پروژکت کردن محتوای آموزشی در ابعاد بزرگ و همچنین استفاده از قلم و صفحه‌های نوری برای ایجاد یک شبیه ساز مفید برای انتقال نوشته‌ها و اَشکال تدریسی، مهم‌ترین عامل برگزاری یک کلاس آنلاین مناسب است. آموزش مجازی بسیار بر فرم استوار است، بدین منظور که فرم و صورت محتوایی که در اختیار دانش‌آموز قرار می‌گیرد، در میزان یادگیری و بهره‌ی وی از کلاس به مقدار قابل توجهی تاثیر دارد. ما با تجهیز کلاس‌های آنلاین، همواره در تلاشیم تا در کنار محتوای صحیح آموزشی، فرم برگزاری کلاس‌هایمان را در سطح مطلوبی نگاه داشته و بهترین کیفیت تصویر و صوت و... را به دانش‌آموزمان برسانیم.

اولیای عزیز عطاردی همواره با نظارت بر کیفیت کلاس‌های آنلاین، می‌توانند ما را در ارائه‌ی هرچه بهتر محتوای آموزش مجازی یاری کنند همان‌طور که تمام کلاس‌های مجازی عطارد به صورت آنلاین توسط مشاورین و شورای دبیرستان رصد شده تا ما پیوسته به دنبال غنی‌‌تر کردن فرم و محتوای کلاس‌هایمان باشیم...

بالا بودن کیفیت و بهره‌ی کلاس‌های آنلاین، بزرگترین دغدغه‌ی واحد آموزشی دبیرستان بوده است و خواهد بود.