طبق برنامه ریزی های انجام شده در واحد فرهنگی دبیرستان عطارد و تشکیل کارگروه اجرایی اردوی برون شهری اصفهان مقرر شده بود از تاریخ 1 آبان الی 5 آبان اردویی برون شهری در شهر زیبای اصفهان و اردوگاه شهید بهشتی برگزار شود و با فرارسیدن زمان مد نظر راس ساعت 8 صبح روز دوشنبه اول آبان ماه تعداد 70 دانش آموزی که از اوایل مهرماه برای این اردو ثبت نام کرده بودند از جلوی درب مدرسه راهی اصفهان شدند.

برنامه ناهار در رستوران مجلل آترینای کاشان برای دانش اموزان عزیز محیا بود و دانش آموزان با انرژی و شوق تمام ناهار را در این مکان بسیار زیبا و دلچسب صرف نمودند و سپس اتوبوس های vip  ما دانش آموزان را به سوی اصفهان راهی نمودند.

پس از رسیدن به اردوگاه مقرر شده دانش آموزان و مربیانشان در اتاق های از پیش مشخص شده استقرار یافتند و به جابجایی لوازم و استراحت 1 ساعته پرداختند و سپس برای ورزش و نشاط با راهنمایی مربیان خود بصورت گروهی به سمت سالن ورزشی و زمین چمن فوتبال رفتند و ساعاتی را به ورزش پرداختند. 

برنامه روزانه اردوی اصفهان با گردش در مکان های تاریخی و فرهنگی شهر زیبای اصفهان ادامه یافت و دانش اموزان فرصتی داشتند تا با در اختیار داشتن تورلیدر بین المللی جناب اقای کشاورز به شناخت تاریخ و فرهنگ و معماری دهه های گذشته کشورشان بپردازند و تمامی سوالات خود را از ایشان پرسیده و به پاسخ درستی دست پیدا کنند.


در جهت بالاتر بردن عزت نفس و حق انتخاب نوجوانان عزیزمان در این اردو اکثر وعده های غذایی در بهترین رستوران ها و فست فود های برند شهر اصفهان سرو می شد و روز قبل از هر وعده منوی غذا ها توسط مربیان در اختیار دانش آموزان قرار می گرفت و هر دانش آموز با طبع و سلیقه خود ناهار و شام خود را انتخاب می نمودند.

در این اردو دانش آموزان زیر نظر مربیان به ورزش ها و تفریحات آبی نیز پرداختند و از استخر بزرگ مجموعه و همچنین پارک آبی آبسار اصفهان نیز استفاده کردند و ساعات بسیار شاد و هیجانی را سپری نمودند.

و سپس در صبح روز جمعه 5 آبانماه 1402 پس از صرف صبحانه اتوبوس ها به جلوی درب  خوابگاه ها آمده و دانش آموزان برای بازگشت به تهران سوار ماشین ها شدند و با صحت و سلامت کامل به آغوش خانواده های عزیزشان بازگشتند.

با آرزوی روزهای خوش و پر از موفقیت برای خانواده بزرگ عطارد.